UPDATE

N.O 22.8.2014

22. srpna 2014 v 21:56 | ~•Kaisoul..
Ohayo, minna... OGENKI DESS?" u.u už se to zase blíží můj smrt. Né kdyby to byl možný nechci na opravný test. "NEÚSPĚŠNÝCH MATURANTŮ" t.t hé... jak se člověk snaží učit. a procvičovat a zkoušet, tak stejně je na hranici .. a to nemluvím že dost toho nerozumím, akorát jde o štěstí u.u ..Uff, a co vy a PRÁZDNINY?" užily jste jsi to trošku? U mě akorát, jen ta Francie, a zbytek dny a noci, jsem strávila v práci a zaučovala se NECHTÁCH, jak jsem již zmínila v předchozích článcích, pokud jen trošku sledujete mé psaní. "Co vím že není ani trošku zábavný" :3
No zkrátka práce? Dobrý už dělám zákazníkám na ruce. "živě" což je velky risk. A JAK MI TO JDE?" No řekneme že jednou perfektně a jednou špatně, jako kdyby to bylo buď podle toho ja se cítím a nebo jak se vyspím, a nebo taky na různý typy ruce. u.u a škola?" no to občas takhle po noci procvičuji . Vidím to na tří předměty že dám akorát jen jednu . a ty dvě státní asi v Listopadu. což bych asi radost moc neměla, ale jak jsem zmínila .. snažím se, ale asi všechno jde jen o štěstí. u.u
JINAK JSI UŽ NEDOKÁŽI VYSVĚTLIT. :3
-___________________-" Mimochodem, až dnes jsem jsi toho všimla. Když takhle píši po xx letech pořádný článek, že se všechny mé rubriky a navice v mennu vytratily. Sice jsem jsi toho všimla."Když tak reaguji na vaší komentáře, ale až tak?" ah .. jo, to abych našla čas a dala to kupy. Neboť se mi to tákhle vážně nelíbí T_____T" (o.O)

Lacie Melody Every Time You Kissed Me

25. dubna 2014 v 16:31 | ~•Kaisoul..
Jedno z mí nej/ost a úvodní píseň z anime "Pandora heart" Sice jsem tu anime neviděla, ani nenašla z českýma titulkama ale ráda bych.(⌒▽⌒ゞ

N.O 25.4.2014

25. dubna 2014 v 16:24 | ~•Kaisoul..
Co na tom říct, lidí není to nic jinýho než se s tím absolutně souhlasím. Nejsem sice oteku, ani se za t nevydávám jsem člověk co říká pravdu a straná kde ja se můžu přiklínět tak sse přikloním. Říkám věci jak v nímám a jak cítím, a co je podle mě pravda a co ne. A držím jsi toho názoru avšak ne vždicky se s tímhle mou povahou se lehce mezi lidí dostává. T.T znáte tohle je jenom uvaha mezi typy lidí a skupiny:)

N.O 9.4.2014

9. dubna 2014 v 22:22 | ~•Kaisoul..
♥너의 세상으로♥
╥﹏╥ UČENÍ SICE NEVYŠLO "Bojí se, podívát na web a na známky *Pokud jsou koule(5) tak vážně jsem neprošla PRAKTICKOU, pokud ne tak HURÁヽ(*≧ω≦)ノ" a jenom se předčasně bála. A nebo se učitelky, přivřeli oči a přece mě nechali s odřenýma ušima, abych úspěšně došla k maturitě?! i to je možnost.Ne radší nic. MLČÍM!(>y<) a radší jsi už otevřu. BAKALÁŘ.!.

N.O 8.4.2014

8. dubna 2014 v 12:05 | ~•Kaisoul..
.....
Ohayo minna, OGENKI DESS?" ... U mě bohužel... No nezvládla jsem to .. (Myslím tím PRAKTICKOU ZKOUŠKU) A to jsem do toho tolík dala. Uhm.. Teď jen modlít že tu, ustní část dám "TU MUSÍM" DOMA jsem to ani nezatajovala a řekla na rovinu že to vypadá dost špatné. T_______T ani nebudu doufat že mi řekne o opaku. že jsem prošla ..
Doma o tom ví, jak jsem jíž naznačíla a no moc rádí nebyli. "co jsem také čekala.. " že? no radší jsem jsi vyslechla teď .. nadávky a připomínky než pozdějí. Jak já doufala že to do noci prospím a dnešek to bude OK ale není stále nálada úplně ... v hájí jako včera. Do toho ~ještě..., no radší pomlčím takové věci se stávají... T_T

N.O 2.3.2014

2. března 2014 v 21:20 | ~•Kaisoul..
Chybama se člověk učí. "Jenže co vám můžu poradit. Učte se co nejdřív co se jen jde.. ať to nemáte jako u mě"

N.O 17.2.2014

17. února 2014 v 20:25 | ~•Kaisoul..
Ъła¢κỳ ♠ | via Tumblr
~ Ohayo minna ~ OGENKI DESS? Já se mám moc dobře, včera jsem se vrátila s 4. denní výlety z Moravy. Moc se mi tam líbilo možná víc než tady .. Kde žiji. ♥To víte to jsou ty výlety a návštěvy za vaším HONEY♥ "Tak ještě abych, měla něco proti":) Prostě výlet v 6hodinové jízdě v autě. Nebylo to ani tak hrozné jak jsem se obávala doma. Žaludek přežil, a dokonce jako z každý výlety jsem ani neonemocněla.. "ani nevíte jak jsem se před odjezdem bála. Taky kdo by ne když dnem dvou jste se s tou osobou za kým jedete pohádaly. T_T" Ale to díky bohu, nic nezměnilo tomu že jsme jsi to užily .. vyříkaly jsme jsi . a bylo vše OK.╥﹏╥♥"
S láskou vaše adminka Kaisoul

N.O 29.1.2014

29. ledna 2014 v 18:35 | ~•Kaisoul..
Untitled | via Tumblr
~ Ohayo minna/ OGENKI DESKA?"~ adminka se má moc dobře, (v uvozovkách, tak za prvě ve škole jsem to zvládla a pololetní vizo mám bez N(neklásko)^^ takže párada. Pátek mi příjde moje milá z daleké země. "HU, myšleno jako na konci ČR" Jinak učení mám v krátkém čase uvolněno takže jsem ráda, že můžu mít oddych. Což jsem moc ráda. Písemky co jsem měla psát a taky napsala dopadla moc dobře. Nejhorší za 3- žádné 5. Takže ani nevíte jak jsem za to ráda!(╥﹏╥) ¨Uh. snad jsem dopsala vše, co jsem chtěla. Divím se že to vyšlo v tak krátkém odstavci. Čekala jsem slohové práce.

N.O 21.1.2014

21. ledna 2014 v 14:35 | ~•Kaisoul..
Daily Glamorous | via Tumblr
Ohayo minna ~Ogenki dess?" Já se mám hrozně unaveně,. a ještě ke všemu částečně blbě. Včera zmokla jak pes ze školy. Test nestihla "vypočet" mzdy ale tak učitelka je hodná, nechala mně ve středu což zítra o první hodině dopsat. Ale mohla ušetřit víc práce a říct nám přesně z jaké látky budeme psát. a ne říct takže všechny vypracované maturitní otázky a vyberu z toho tří. T.T tak toto mně dost udeřilo "heart beat". Jedním slovem "DEATH" do toho ne při jedný dvakrát přečtení mi do hlavy vleze. T.T takže to je válka jak nevím co a ke všemu. Jedna se ještě o hodiny EKONOMIKY víte co to je? " EKONOMIKA pro některý z vás asi, brnkačka ale pro někoho ne. T.T třeba jako u mně. .. no útěchou je že aspon v té příští už budeme mít volno.T.T pokud POZOR pokud nám kantory zase něco nevymysleji POKUD NE. HURÁ JDE SE ODPOČÍVAT. t.t

N.O 15.1.2014

15. ledna 2014 v 16:00 | ~•Kaisoul..
Ohayo minna, .. OGENKI DESS? adminka se má v poslední době strašně (-_-") samé zkoušky testy, učení a nátlaky ohledně maturit. T.T a přesto není všeho konec, teď se otevřelo i to že i vychází skoror ze všech předmětu N. a to ani nevím proč. (důvod)?? Prostě konec no. a co se dá dělat protestovat raději nebudu ani mít keci jen sklapnout a udělat to co chtějí. ... prostě v tuhle chvílí, jsem v pozici kdy musím mlčet a jen přikyvovat pokud vůbec chci udělat maturitu. T.T je to strašný. Nom... Mně normalně drží v dobré náladě jen to .. že v pátek 17/1 mám narozeniny a po té taková menší oslava s naším. A upřímně hned po té zase to budou nátlaky a stressy a nervi a strach. No znáte to, doma ještě nevíjou že budu mít N. ono je maličkost že jo ale doma je Drama. .. A KÉŽ BY MALÁ... No -___- je to prostě hrozné. Není zdaleka taková nuda jako předtím. ani takový volno... ale tak myšlenka na to že to udělám a pak pokoj. Je silnější. A co se týče blogů, vím mluvím celou dobu z nové rubriky a rozcestníky ale vůbec není inspirace, a ani jak slušně říci čas ani chuť.
S láskou vaše adminka "Kaisoul image

I´M BACK.

2. ledna 2014 v 19:18 | ~•Kaisoul..
난 당신을 믿어요。。。♡
~ Ohayo minna ~ Omlouvám se za vzniklé potíže BLOG MĚL MENŠÍ VADU.T_T Jinak řečeno zase blog.cz a tak .. jsem ho smazala a nechala chvílí stát než se neomoudří. I tak jsem měla v planu předělát blog. TAKŽE MÁTE NA CO TĚŠÍT.
S láskou vaše adminka "Kaisoul image.


 
 

Reklama