N.O 9.4.2014

9. dubna 2014 v 22:22 | ~•Kaisoul.. |  UPDATE
♥너의 세상으로♥
╥﹏╥ UČENÍ SICE NEVYŠLO "Bojí se, podívát na web a na známky *Pokud jsou koule(5) tak vážně jsem neprošla PRAKTICKOU, pokud ne tak HURÁヽ(*≧ω≦)ノ" a jenom se předčasně bála. A nebo se učitelky, přivřeli oči a přece mě nechali s odřenýma ušima, abych úspěšně došla k maturitě?! i to je možnost.Ne radší nic. MLČÍM!(>y<) a radší jsi už otevřu. BAKALÁŘ.!.


Tak vypadá to že známky už jsou na webu, ale otázka pořád zní? jsou to ty známky z PONDĚLKA čí,?.. pokud ano tak hurá ze zeměpis jsem prošla, a z EKO to budou nervi zase čekat.!(⌒▽⌒ゞ
ah, všem se omlouvám komu jsem do dnešek zahltíla s mýma smíšenýma nalada o tom že jsem to neudělala.ヾ(☆▽☆) "nevině se usměje" Když já vážně čekala, že to nevyjde a posrala jsem to. VZHLEDEM K TOMU ŽE MI PONDĚLÍ NEBYLO DOBŘE. A ŽE JSEM PRVNÍ PŮL HODINY ČUMĚLA DO PAPÍRU, A NEVDĚLA O CO JDE A ZAČALA PSÁT A ANI TO PO SOBĚ NEPŘEČETLA ANI ZKONTROLOVALA. .. a nejhorší a největší trapas bylo toho, že mi uprostřed písemky spadlo z lavice mobil. t.t a nebo, že konci, jsem se do blba koukala a kdyby jenom ne z okna na tabule ne ja blbá koukám na spolusedicí spolužačku.
poznamka: Dareček od moji nynější kamarádky, a její tvorba pred/ timto blogem:D Tímhle ji za tuhle krásu moc děkuji ..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama